od 10 €

Cleanex-cleanex, s.r.o.

1 z
Predchádzajúce Ďalšie

DETAILY

  • PRIDANÉ: 9. septembra 2017

  • CENA PRENÁJMU: od 10 €

  • TELEFÓN: 0907 34 34 35

  • POČET VIDENÍ: 417

Popis

Požičovňa čistiacej techniky

– Požičovňa tepovačov

– Požičovňa vysávačov

– Požičovňa umývacích automatov

– Požičovňa vysokotlakových čističov

– Požičovňa jednokotúčových strojov

– Požičovňa zametacích strojov

– Požičovňa generátor ozónu

Potrebujete narýchlo upratať alebo vytepovať koberce či sedačku a všetky firmy sú obsadené? Žiaden problém. Ponúkame Vám prenájom čistiacej techniky ako sú tepovače, podlahové automaty, vysávače prachu a vody, jednokotúčové stroje, zametače a vysokotlakové čističe.

Zákazníkom, ktorí potrebujú vyriešiť čistenie jednorazovo ponúkame krátkodobé zapožičanie (na 8 hod.) alebo dlhodobý prenájom strojov na viac dní. Všetky profesionálne stroje zapožičiavame vo výbornom technickom stave a za skvelé ceny. Sme pripravení poradiť Vám pri výbere najvhodnejšieho produktu a predviesť Vám ho na predajni. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis, príslušenstvo a náhradné diely ku všetkým ponúkaným strojom.

VÝHODY

Takmer 20 rokov profesionálmi vo svojom obore. Kvalitne vyškolený personál, sme vám stále na dosah, široká strojová základňa, používame najnovšie ekologické technológie v upratovaní. Nákup, servis a poradenstvo. To všetko pod jednou strechou. U nás vám stroj predvedieme s výberom vám radi pomôžeme a prípadný problém rýchlo opravíme.

Rýchle nacenenie. Možnosť rýchlej cenovej ponuky pre všetky firmy a organizácie, ktoré hľadajú prvotriedne služby za výborné ceny.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone
Značky :

HODNOTENIE