od 90 €

Krásne-šaty.sk

1 z
Predchádzajúce Ďalšie

DETAILY

  • PRIDANÉ: 9. septembra 2017

  • CENA PRENÁJMU: od 90 €

  • TELEFÓN: +421 904 258 332

  • POČET VIDENÍ: 2086

Popis

Sme kreatívni, šikovní, ambiciózni ľudia, so zmyslom pre krásu, originalitu i dizajn a spolu tvoríme jeden tím Krásne-šaty.sk. Máme radi módu, aktuálne trendy, jedinečnosť a eleganciu. Práca je naším koníčkom a robíme ju s radosťou.

Krásne-šaty.sk ako spoločnosť, vdychuje modernú, technologicko-inovatívnu dušu do oblasti luxusnej spoločenskej módy. Poháňajú nás najmodernejšie technológie, jedinečný prístup k skladovému manažmentu a zopár šikovných ľudí. Dávame slovu „vlastniť“ nový, doteraz nepredstaviteľný význam a meníme tak pohľad na on-line a off-line nakupovanie.

Nie sme jeden butik, ktorý má „nejakú“ webovú stránku. Sme sieť kamenných pobočiek a menších odberných miest, ktorých účelom je – možnosť si šaty vyskúšať. Radi vám ich pošleme na pobočku, ktorá je pri Vás najbližšie, kde sa o vás postará kvalifikovaný personál, ktorý vám s ochotou poradí. Samozrejme chápeme, že nie vždy je možné navštíviť našu pobočku, či odberné miesto a preto sme zaviedli sofistikovaný systém, vďaka ktorému vieme overiť všetko potrebné aj on-line. Mačku vo vreci nechajte iným, vy nakupujte u nás s istotou.

Prečo je najlepšie si spoločenské šaty požičať od nás?

Na každú udalosť chcete mať iné krásne spoločenské šaty a zároveň chcete mať v šatníku miesto aj na ďalšie kúsky? Máme pre Vás riešenie – šaty Vám požičiame a do Vášho šatníka tak môžu pribudnúť ďalšie kúsky na každodenné nosenie. Ako bonus Vám ručíme, že v našich šatách sa budete cítiť úžasne a všetci naokolo z Vás nebudú vedieť spustiť oči. Prečítajte si nasledujúce dôvody, prečo je požičanie šiat od nás tou najlepšou voľbou zo všetkých.

Máme v ponuke:

1. Šaty na každú príležitosť

Ak sa chystáte na svadbu, promócie, oslavu alebo Vás čaká stužková slávnosť, prípadne iná spoločenská udalosť, ktorá si vyžaduje, aby ste vyzerali reprezentatívne a čo najlepšie, v tom prípade sme pre Vás tá správna voľba. V našich ateliéroch a v e-shope ponúkame široký sortiment kvalitných spoločenských šiat. Okrem spoločenských šiat u nás nájdete aj elegantnú módu – šaty vhodné na voľno časové aktivity, šaty do práce – tzv. biznis šaty, šaty na rodinné oslavy alebo len tak do mesta, na kávičku s priateľkami.

2. Šaty akéhokoľvek strihu, materiálu či farby

Na našej požičovni šiat je skvelé to, že Vám garantujeme, že každá z Vás (mladá slečna, budúca nevesta či staršia pani – napríklad nevestina mama), ktorá jeden z našich ateliérov navštívi, si u nás vždy nájde šaty, ktoré ju očaria a krásne jej sadnú. Šaty si môžete požičať, prípadne zakúpiť v akejkoľvek farbe, materiály alebo strihu. Čierne, červené, modré, či ružové alebo šaty v inej farbe? Máme. Tylové, saténové, čipkované, šifónové, či šaty z iného materiálu? Máme. Vzadu dlhé, vpredu kratšie, rybí strih, vintage, či princeznovské šaty? Máme. Na výber u nás máte viac ako 700 šiat skladom. Nie je možné, aby ste si u nás nenašli tie svoje vysnívané krásne šaty.

3. Garancia jedinečnosti

Čo by to už len bol za trápny moment, ak by sa na jednej spoločenskej udalosti objavili nebodaj dve dámy, ktoré by mali na sebe rovnaké šaty? No hotová katastrofa. Určite to nikdy nechcete zažiť a s našimi šatami sa Vám to ani nikdy nestane. Ak si požičiate akékoľvek šaty od nás, garantujeme Vám, že sa na rovnakej spoločenskej udalosti nestretneme s dámou v rovnakých šatách. Pri každej rezervácii a objednávke starostlivo kontrolujeme, či už niektorá iná dáma nemá podobné alebo rovnaké šaty na tú istú udalosť rezervované alebo kúpené.

4. Prispôsobujeme sa módnym trendom

Neustále sledujeme čo je nové na červenom koberci, vo svete módy a módneho dizajnu. Našu ponuku spoločenských šiat pravidelne aktualizujeme o najtrendovejšie a najhorúcejšie módne novinky tak, aby ste mali vždy na výber len tie najlepšie a najkrajšie spoločenské, či elegantné šaty. Preto už teraz môžete v našom e-shope nájsť kolekciu šiat, ktoré budú hitom budúceho roka v sekcii Kolekcia 2016. Poznáme totiž zaručené tipy ako byť neodolateľná a trendy.

5. Budujeme sieť

Snažíme sa o to, aby naše šaty boli k Vám vždy čo najbližšie. Nie sme len taká obyčajná požičovňa s jednou pobočkou. Chceme, aby naše krásne šaty boli dostupné pre každú z Vás. Či už ste z Bratislavy, Zvolena alebo napr. z Košíc. Ak nie ste z Popradu alebo Banskej Bystrice (kde máme ateliéry so šatami) nevešajte hlavu. Za našimi šatami nemusíte precestovať pol republiky, aby ste si ich mohli vyskúšať. Naše šaty pricestujú za Vami. Ako? Veľmi jednoducho. Rozhodli sme sa, že na Slovensku vybudujeme sieť krásnych šiat. Zatiaľ sa nám to darí a preto si dnes šaty môžete vyskúšať priamo v našich spomínaných ateliéroch alebo v jednom z odberných miest, ktoré máme po celom Slovensku. Jediné čo musíte spraviť je – vybrať si šaty, ktoré sa Vám páčia a odberné miesto, ktoré je najbližšie k Vášmu bydlisku.

6. X-krát požičať je viac ako jedenkrát kúpiť

Myslíme si, že všetky ženy, ktoré majú rady krásne veci a zaujímajú sa o módu, zbožňujú nosiť krásne šaty a chcú sa cítiť ako Kleopatra, ktorá dodnes predstavuje symbol ženskej krásy. Úplne tomu rozumieme, lebo aj my – ženy v tíme krásnych šiat – sme také isté. Riadime sa mottom – „X-krát požičať je viac ako jedenkrát kúpiť.“

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone

HODNOTENIE